Замки Тернопільщини

Тернопільська кінокомісія 

Україна, м. Тернопіль, вул. І. Франка, 8

0677985557

Послуги:

  • сприяння виробникам кіно-, теле-, рекламного продукту на всіх етапах знімального процесу;
  • локейшин-скаутинг;
  • маркетинг локацій;
  • створення умов для проведення досліджень локації кіносценаристами; налагодження зв’язків між кіновиробниками та місцевими фахівцями.

Теребовлянський замок — укріплення в м. Теребовля, за 32 км від обласного центру Тернопіль. До замку крутим схилом через густий парк веде брукована доріжка. Дерева насадили наприкінці XIX ст., і тепер через густу деревину мурів замку, що подекуди сягають 5 м завтовшки, з міста добре не видно.

Чортківський замок — фортифікаційна споруда у місті Чорткові у Тернопільській області. Служив резиденцією відомих польських родів — Гольських та магнатів Потоцьких. Входить до складу Національного заповідника «Замки Тернопілля». В плані — п’ятикутник (пентагон). Знаходиться на території місцевості «Вигнанка», не на горі, як більшість укріплень, а під горою Вигнанка на лівому березі Серету.

Зба́разький за́мок — фортифікаційна оборонна споруда в місті Збараж Тернопільської області. Розташований трохи осторонь від центру міста, в парку, на так званій Замковій горі. Замок квадратний у плані, оточений з усіх боків болотами. Укріплення замку, які відображали найновіші досягнення європейського фортифікаційного мистецтва, складалися з казематових валів з ескарпами, чотирьох бастіонів і рову, який оточував весь замок.

Червоногоро́дський за́мок — оборонна споруда біля зниклого колишнього міста Червоногорода, у першій половині XIX ст. перебудована на палац. Руїни розташовані в урочищі Червоному, поблизу села Ниркова Заліщицького району Тернопільської області, на стрімкому пагорбі посеред глибокої котловини річки Джурин, яка в цьому місці утворила майже замкнуту петлю.

Микулинецький замок — кам’яний замок знаходиться в смт Микулинці, Тернопільської області, на відстані 23 км від Тернополя. Замок має вигляд квадрата з довжиною стін 75 метрів і товщиною оборонних мурів — 2 метри. На 3-х кутках замку височать круглі вежі, які мали 3 яруси з бійницями для гармат. Із західного боку, де оборонні мури додатково захищені глибоким ровом, замок мав в’їзну браму із звідним мостом. Ще один в’їзд у замок зі східного боку. Всередині фортеці були житлові будинки, а під ними льохи і підземні ходи.

Язловецький замок — комплекс оборонно-житлових споруд (замок, палац) XIV—XVII століття в селі Язловець (колись — місто) Бучацького району Тернопільської області. У XVI ст. вважався одним з найкращих в Україні.

Старий за́мок або Тернопільський замок  — фортифікаційна споруда в місті Тернополі в Україні, пам’ятка архітектури національного значення. Розташований у середмісті на східному березі Тернопільського ставу на вул. Замковій, 12.

Підзамочок-замок — фортифікаційна споруда бастіонного типу, пам’ятка архітектури національного значення. Розташоване на плоскогір’ї на стрімкому лівому березі річки Стрипа на західній околиці села Підзамочок Бучацького району Тернопільської області, на північ від міста Бучача. Входить до складу Національного заповідника «Замки Тернопілля».